Chodniki Jest 46 produkty.

Nie we wszystkich pomieszczeniach mamy możliwość położenia okazałego dywanu, który przykryje posadzkę, osłoni panele przed uszkodzeniami i przyozdobi wnętrze. W wąskich przedpokojach, holach i korytarzach najczęściej na podłogę kładziemy praktyczne chodniki. W naszym sklepie internetowym udowadniamy, że mogą być one różnie dekoracyjne, co dywany.

Wybierz odpowiedni rozmiar

Chodniki, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, są dostępne w różnych rozmiarach. W przypadku wielu modeli możesz wybierać między kilkoma opcjami szerokości - np. 60 cm, 80 cm, 100 cm. Pozwala to na dobre dopasowanie podłogowej dekoracji do metrażu pokoju, w którym chcesz go umieścić. Dywany dostępne są też w różnych długościach - przykładowe to 120 cm, 150 cm, 180 cm. Cena danego modelu może różnić się w zależności od wybranej wielkości.

W różnych kolorach

Oferujemy szeroki wybór nie tylko pod względem rozmiaru chodników, ale też ich kolorystyki i wzornictwa. W naszym asortymencie znajdą się jednobarwne dywany, które dobrze sprawdzają się na przykład we wnętrzach minimalistycznych, gdzie stawia się raczej na stonowane detale, ozdoby i akcenty kolorystyczne. Po drugiej stronie stoją z kolei chodniki wzorzyste i wielobarwne, które swoim designem nawiązują do dywanów perskich i tureckich.

Ozdoby na podłogę wysokiej jakości

Oferowane przez nas dekoracje podłogowe doskonale odnajdą się zarówno w holach, przedpokojach i korytarzach, jak i w wąskich sypialniach czy domowych gabinetach. Wiele z nich wyposażone jest w antypoślizgowy spód, dzięki któremu nie przesuwają się po posadzce. Wykonane są zaś z syntetycznych włókien polipropylenowych, uszlachetnianych z wykorzystaniem technologii Heat Set. Zastosowane metody produkcji sprawią, że nasze chodniki przez długi czas zachowają głębię koloru, a ich włókna będą miękkie i przyjemne w dotyku. Przede wszystkim będą jednak wspaniale wyglądać.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania dostępnych opcji oraz do dobierania ich rozmiaru i kolorystyki do swoich preferencji.

  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 46 elementy
  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 46 elementy