Dywany Jest 183 produkty.

Od małych chodników łazienkowych po okazałe, ekskluzywne dywany do salonów i pokojów gościnnych – w asortymencie naszego sklepu internetowego można zaopatrzyć się w podłogowe ozdoby o wielu rozmiarach, kolorach i wysokości runa. Serdecznie zapraszamy do poznania pełnego asortymentu naszego sklepu internetowego!

Do salonów, sypialni i pokojów dziecięcych

W naszym katalogu posiadamy dekoracje odpowiednie do wnętrz klasycznych, jak i urządzonych zgodnie z trendami współczesnymi. Ekskluzywne dywany we wzory inspirowane motywami tureckimi doskonale wyglądają w towarzystwie masywnych, eleganckich mebli. Polecamy je więc do pomieszczeń luksusowych. W ofercie mamy też co dla fanów nowoczesnych stylistyk. Chodniki jednobarwne, dywany w duże geometryczne wzory, a także modele Shaggy z długim i miękkim włosiem świetnie odnajdą się na przykład w aranżacjach skandynawskich. W naszym sklepie nie mogło też zabraknąć propozycji przeznaczonych do pokojów dziecięcych, a nawet do przedszkoli. Bogata kolorystyka, duże, ładne wzory i miękkie runo to coś, co dzieciaki lubią najbardziej!

Do kuchni i łazienek

W takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka również warto przykryć kafelki miękkim podłożem. Niewielkich rozmiarów chodniki odznaczają się nieco sztywniejszym włosiem od dywanów salonowych czy sypialnianych. Dekoracje do kuchni i łazienki, które znajdziesz w naszym asortymencie, można łatwo prać. To bardzo ważna cecha – na chodnikach kładzionych w tych pomieszczeniach z łatwością może niestety osiadać brud i różnego rodzaju zanieczyszczenia. Jeśli zdecydujesz się na chodniki z naszego asortymentu, z utrzymaniem porządku nie będziesz miał jednak problemu.

Znajdź dywan idealny!

Wszystkie dostępne tu dekoracje podłogowe można przeglądać z użyciem filtrów zamieszczonych w bocznej części strony. Zachęcamy do sortowania naszych propozycji z uwzględnieniem ich rozmiaru, dominującej kolorystyki oraz oczywiście rodzaju pomieszczenia, do jakiego są przeznaczone. Jesteśmy przekonani, że w szerokiej ofercie produktów znajdziesz coś, co trafi w Twoje gusta!

  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 183 elementy
  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 183 elementy