Dywany do łazienki Jest 14 produkty.

Specyfika tego pomieszczenia sprawia, że wszystko, co umieszczamy na podłodze, musi poradzić sobie z panującą w nim wilgotnością. Z tego powodu chodniki i dywany łazienkowe charakteryzują się krótkim i zbitym runem, niektóre z nich mają też specjalną, sznurkową budowę. Ich bardzo ważna funkcją jest też ochrona przed kontaktem z zimnymi płytkami – nikt chyba nie lubi wychodzić z prysznica prosto na posadzkę. Z tego względu dywany do łazienki są też antypoślizgowe i chronią nas przed niepotrzebnymi wypadkami, do których z łatwością może dojść po nieopatrznym rozchlapaniu wody.


Co położyć na płytki?

Znajdziesz u nas pojedyncze modele chodników, które można położyć przy prysznicu lub umywalce, jak i komplety dywaników łazienkowych z wycięciem pod toaletę. Obie sztuki kompletu mają takie same wzory, dzięki czemu stworzą spójną aranżację.

W naszym asortymencie oferujemy antypoślizgowe dekoracje podłogowe w wielu różnych barwach i wzorach, które można dobrać tak, by jak najlepiej pasowały do kolorów płytek. Mogą mieć kształt prostokąta lub owalu. Modele prostokątne mają wymiary około 50x80 cm, co sprawia, że zmieszczą się nawet w małych toaletach. Wybierz odpowiadający Ci komplet lub pojedynczy, antypoślizgowy chodnik do toalety!

Wróć do katalogu
  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 14 elementy
  • Widok
Pokazując 1 - 12 W 14 elementy