Kolekcja Sweet kids Jest 2 produkty.

Jak zamienić sypialnię malucha w przestrzeń pełną przygód? Jest na to wiele sposobów, ale jednym z najlepszych z nich jest ułożenie na podłodze kolorowego dywanu w najróżniejsze wzory. W naszym sklepie internetowym mamy produkty do pokoju dzieci, które świetnie się do tego nadają.

Przygody w kosmosie i pod wodą

Dywany z kolekcji Sweet Kids to bardzo wzorzyste dekoracje podłogowe o mocnych kolorach i miękkim runie. Do wyboru oferujemy kilka motywów, które można dobierać pod względem zainteresowania malucha. Bardzo popularnym wyborem zarówno do pokojów chłopców, jak i dziewczynek są dekoracje o wzorze miasteczka, z zaznaczonymi ulicami, po których dzieci mogą jeździć samochodzikami. Z pewnością przyniesie to mnóstwo frajdy. Można postawić też na dywan z motywem oceanicznym, na którym znajdują się podwodne zwierzątka i roślinność, a nawet skrzynia ze skarbami. Innym wyborem może być wariant z układem słonecznym. Mimo ciemnego tła, z pewnością zafascynuje on małych fanów kosmosu i historii z nurtu science-fiction. W kolekcji Sweet Kids znajdzie się również coś dla miłośników dinozaurów. Taką podłogową ozdobę najlepiej wybrać z maluchem – warto poznać jego opinię co do wystroju pokoju.

Praktyczne wyroby z kolekcji Sweet Kids

Co jeszcze ważne jest w dywanach do pokoju dziecka? Z pewnością warto zwrócić uwagę na to, by miały one antypoślizgowy spód. Zapobiegnie to przesuwaniu się ich podczas zabawy i biegania. W kolekcji Sweet Kids znajdziemy właśnie takie produkty. Dostępne są w kilku rozmiarach, można więc wybrać wariant pasujący do pomieszczenia o określonym metrażu. Wykonane są z wytrzymałej przędzy poliamidowej, a ich runo ma wysokość około 5 mm.

Dywany z kolekcji Sweet Kids nie tylko wyglądają bardzo ciekawie, ale wpływają również na wyobraźnię i kreatywność dzieci. Stają się dzięki temu przestrzenią, w której najmłodsi bawią się, wymyślają swoje przygody i całkowicie zanurzają się w stworzonym przez siebie świecie. Serdecznie polecamy je jako dekoracje podłogowe do pokoju dziecka.

  • Widok
Pokazując 1 - 2 W 2 elementy
  • Widok
Pokazując 1 - 2 W 2 elementy